Hakkımızda

LambaLed, 2007 yılında kurulan Me-İs Elektronik Ltd. Şti.'nin 2015 yılında oluşturduğu Led Aydınlatma Ürünleri markasıdır. LambaLed, Kaliteli ve Ekonomik Led Aydınlatma çözümleri ile siz değerli müşterilerimize 30 yılı aşan tecrübemiz ile ürünler sunmaktayız. LambaLed ürünlerinin tamamı, kendi tasarımımız ve üretimimizdir. Tüm ürünlerimiz yerli üretim ve 2 yıl garantili olan ürünlerdir. LambaLed olarak, ülkemizdeki bilinen tüm e-ticaret platformlarında Hepsiburada, Trendyol, Amazon.com.tr, Çiçekspeti, Vivense, Pazarama ve N11 üzerinde satış yapmaktayız.

 

Misyonumuz
LambaLed olarak, müşterilerimize kaliteli, ekonomik ve çevreci led aydınlatma ürünleri sunarak, hayatlarını kolaylaştıran uzun ömürlü ve enerji tasarruflu ürünler üretmektir.

Vizyonumuz
Türkiye’nin önde gelen led aydınlatma markası olmak ve kalitemizi hergeçen gün arrtırmaktır.


Değerlerimiz
Lambaled, değerlerine bağlı, yenilikçi, müşteri odaklı ve sosyal sorumluluk sahibi bir markadır. Lambaled, çalışanlarının mutluluğunu ve gelişimini önemser. LambaLed, çevreye duyarlı bir marka olarak, enerji tasarrufu sağlayan ve karbon salınımını azaltan ürünler üretir. LambaLed, topluma katkı sağlamak için sosyal sorumluluk projelerine de destek verir.